Запитання та відповіді

Запитання

Відповідь

Де я можу дізнатися ціни на ваші послуги?

Користуючись нашим сервісом Ви маєте можливість прорахувати вартість друку поліграфії, широкоформатної продукції, вартість виготовлення різних типів вивісок і роботи дизайнера, зателефонувавши, залишивши запит через форму на сайті або месенжерах, залежно від терміновості.

Мені потрібне виготовлення реклами, але макета у мене немає, можу тільки приблизно розповісти, що я хочу бачити.

Наявність бачення - вже добре. Ви можете скористатися послугами професійних дизайнерів, залишивши заявку в категорії послуг "Дизайн", зателефонувавши до нас в офіс, написавши на пошту або в будь-який зручний месенджер. Від Вас буде необхідно надати повну текстову інформацію та побажання щодо стилістики оформлення, в ідеалі - з прикладом.

Важливий момент оплати. Ви працюєте за передоплатою чи можна післяплатою?

Так, у виробництво ми запускаємо за передоплатою. Якщо клієнт приїжджає за замовленням до офісу - передоплата становить 50%, а якщо це доставка кур'єром по Києву або Новою поштою - повна оплата замовлення. Це зумовлено тим, що ми виготовляємо за своєю суттю унікальну рекламну продукцію, яка більше нікому крім Вас не буде потрібна. Винятком є укладення договору поставки. У рідкісні випадки невідповідності - ми розглядаємо ситуацію в найкоротші терміни і вживаємо заходів.

Терміни. Як бути з ними? Мені одне замовлення потрібне "на вчора", а друге може почекати тиждень.

Виготовлення замовлення проводиться в обумовлених з менеджером і зазначених на сайті рамках. Якщо замовлення потрібне терміново "на вчора", то у нас є можливість виготовити замовлення за 3-5 годин. Доставка відбувається з офісу. За необхідності можемо викликати таксі. За більш тривалих термінів виготовлення менеджери зроблять перерахунок вартості замовлення в меншу сторону.

Чи відправляєте ви замовлення кур'єром по Києву або Новою поштою?

Абсолютно вірно! Своїм кур'єром по Києву, на відділення та адресно кур'єром Нової пошти. З тарифами доставки можете ознайомитися в розділі "Доставка і оплата".

У мене є макет, у якому форматі Вам його відправити?

Чудово. Можете надіслати нам на електронну пошту, ми оперативно перевіримо і відповімо. З повним переліком технічних вимог можете ознайомитися на сторінці замовлення послуги під зображенням.

Як я дізнаюся про готовність замовлення?

З моменту обговорення технічного завдання Вас весь час супроводжуватиме особистий менеджер. Він повідомить про запуск у виробництво і дату готовності. Після відвантаження на Нову пошту відправляємо номер декларації.

Чи можна замовити одним накладом, наприклад у 1000шт, два різних макети, зберігши ту саму вартість друку?

На жаль, технологія офсетного друку не дає змоги зберегти ту саму вартість за умови вибору кількох макетів в одному тиражі, тому такі замовлення оформляються двома тиражами по 500шт. Це зумовлено виготовленням друкарських форм під кожен окремий макет.

Чим відрізняється папір економ щільності від високої?

Перше і найголовніше - це її щільність. У візитках, наприклад це 250 і 350 г/м2. Різниця становить 40% від щільності економ візитки. Показник щільності визначається вагою друкованого аркуша на 1 квадратному метрі. Щільну візитку тримати приємніше, що впливає на ефективність контакту. Так само невід'ємним плюсом є більш висока зносостійкість матеріалу. Детально ознайомитися з різновидами, властивостями матеріалів та їхнім зовнішнім виглядом Ви можете на сторінці послуги під зображенням.

Чи друкуєте ви нестандартні формати?

Так, ми друкуємо. Прорахувати вартість Ви можете написавши менеджеру будь-яким зручним для Вас способом. Це стосується як індивідуального розміру в прямокутному вигляді так і будь-якої фігурної форми.

Потрібен дизайн

Поліграфічної продукції

Змінити пароль


Забули пароль?
Окрывашка
Перейти до панелі інструментів